Aeon Tasarım Radyatör

Aeon Radyatör

Aeon Tasarım Radyatörler

Aeon Tasarım Radyatörler

 

AEON ilk lansmanının yapıldığı tarih olan 2003 yılında; o güne kadar bilinen, alışılmış radyatör ve havlupan tasarımlarında kullanılan formların tamamen dışında, devrimsel bir deneyimi hayata geçirerek daha önce hiç kullanılmamış geometrik şekilleri ve çizgileri heykelsi formlara dönüştürerek tamamen el işçiliği ile yapılmış ürünleri müşterilerinin beğenisine sundu.

Yükselen kuleler, kıvrılarak ilerleyen spiral borular, profiller... her bir tasarım içimizden birinin hayata bakışını, yaşam stilini ve sosyokültürel düzeyini, toplumda sahip oldukları statüyü kısacası kendilerini ifade eden bir obje. Her birtasarım, ürünlere ruh veriyor, etrafa sizi anlatıyor; bir otomobil, bir bilgisayar, bir saat, bir mobilya ve içinde oturduğunuz ev sizin için ne yapıyorsa AEON'da sizin için kendi payına aynı şeyi yapıyor.

AEON, geçen 10 yıl içinde uluslararası pazarlarda; amansız, sabırlı ve planlı çalışmalarının ve yatırımlarının karşılığını almaya başladı. Bu pazarlarda nice on yıllar mertebesinde yerleşik olan malum rakiplerini bu kısa süre zarfında geride bırakması ve lider konumuna yükselmesi tesadüf değildir. Gelinen süreçte AEON, 5 kıtada toplam 1200 bayi ağına sahip olan bir marka konumuna yükseldi.

AEON, bir fabrikadan ziyade butik tarzda imalat yapan büyük bir atölyedir, ürünlerin kalitesi tasarımların trendleri belirleyen ve ilham alınan bir konuma gelmesi sahip olduğu idari kadrolar ve idari anlayışı sayesinde olmuştur.

Asla bilinen piyasa kalite ve işçilik normlarını kabul etmeyen onların da çok üzerinde %100 müşteri beğenisi ve tatminkarlığını esas alır. Kullandığı malzemeleri, bu malzemelerin tedarikçilerini, bunların işlemesini ve nihai ürün haline gelmesini sağlayan çalışanlarını bu prensiplerin sıkı eğitimi ve disiplini içinde tutmayı başardı.

AEON, 90'a yaklaşan tasarım çeşitliliği, 500'ün üzerinde ölçü ve varyasyonları ile her türlü mimari yaklaşıma çözüm üretebilir durumda.